Cabo Frio Area Central 2 Min A Pe Da Praia Do Forte 2 Qtos
| Wi-Fi WiFi | Parkeerplaats Valetparking | Eigen strand Strandtoegang |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Cabo Frio te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Cabo Frio Praia Do Forte 2 Qtos Area Central appartement, gelegen op slechts 900 meter verwijderd van de Mercado de Artesanato en op 13 minuten wandelen van het Praia do Forte. Dit appartement van 50 m² kan tot 7 huisvesten.
Het 2-badkamer appartement ligt in de Copacabana wijk van Cabo Frio en biedt snelle toegang tot het Convento de Santo Inácio, dat op 5 minuten wandelen vandaan ligt. Maak een rustige wandeling van 5 minuten naar het hart van het stadscentrum van Cabo Frio. Cabo Frio Praia Do Forte 2 Qtos Area Central appartementen zijn op binnen 7 km afstand van het Ilha do Japonês gelegen.
Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in het appartement.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Cabo Frio Praia Do Forte 2 Qtos Area Central appartement een eigen keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. De aanwezigheid van een eettafel zorgt voor een meer eetgemak. Cantina di Cappri serveert maaltijden van Mexicaanse keuken en ligt vlak om de hoek van deze accommodatie. De accommodatie ligt op 15 minuten rijden van Cabo Frio luchthaven.
- Luchthavens
- Luchthaven Cabo Frio10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Diensten
- Valetparking
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Cabo Frio Area Central 2 Min A Pe Da Praia Do Forte 2 Qtos appartement?
Gasten van Cabo Frio Area Central 2 Min A Pe Da Praia Do Forte 2 Qtos appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Mercado de Artesanato, op 11 minuten wandelen ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Ilha do Japonês (7 km) en het Praia do Forte (1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Cabo Frio Area Central 2 Min A Pe Da Praia Do Forte 2 Qtos appartement?
Het duurt 5 minuten lopen om van Cabo Frio Area Central 2 Min A Pe Da Praia Do Forte 2 Qtos appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Cabo Frio Area Central 2 Min A Pe Da Praia Do Forte 2 Qtos appartement?
Cabo Frio Area Central 2 Min A Pe Da Praia Do Forte 2 Qtos appartement heeft privéparkeren. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 50 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Cabo Frio Area Central 2 Min A Pe Da Praia Do Forte 2 Qtos appartement verblijven?
In Cabo Frio Area Central 2 Min A Pe Da Praia Do Forte 2 Qtos appartement kunnen maximaal 7 gasten verblijven.